Výdělky přes internet

Chcete koupit skvely mobil s az 5 Mpx fotoaparátem a dotykovym displejem jen za 5 000 kc

Chcete koupit skvely mobil s az 5 Mpx fotoaparatem a dotykovym displejem jen za 4 500 kc???

 

!!!klikejte zde!!!

Výdělky přes internet

V této sekci se vám budu snažit pomoc s výdělkem na internetu

 

 

V této sekci se vám budu snažit pomoc s výdělkem na internetu. Není jednoduché odhalit podvodníky, ale dají se najít i firmy se kterými se dají peníze vydělat.

 

Na internetu naleznete velké množství stránek které jsou plné neplatících firem. Zapomeňte na firny jako jsou CashFiesta, Surfjunky, Direct Galeries, Spedia, atd. Tyto firmy dlouhodobě nevyplácejí peníze a nebo mají takové podmínky, díky nimž nikdy nevyděláte takovou částku abyste mohli požádat o výplatu. Nevěřte také firmám které nabízejí velkou nereálnou sumu peněz - nikdy z nich neuvidíte ani dolar.

 

Na těchto stránkách naleznete pouze odzkoušené firmy které poctivě vyplácejí. Pokud by některá firma přestala platit, ihned bude odstraněna z těchto stránek.

 

Rubrika je rozdělena do několika sekcí:

 

Pro webmastery - výdělek pro majitele internetových stránek. Většinou se jedná o vkládání bannerů na vlastní stránky, nebo o propagaci jiných stránek. Dostáváte zaplaceno za kliknutí na banner, nebo za registraci nových uživatelů.

 

Pro ostatní - u těchto firem se vydělává klikáním na reklamy které naleznete na jejich stránkách, nebo sledováním reklam které se zobrazují na vašem monitoru v surfbaru.

 

Návštěvnost stránek - tyto firmy dokáží zvýšit návštěvnost vašich stránek až o stovky uživatelů denně. Pokud chcete dobře propagovat vaše stránky, tak tuto sekci nemůžete vynechat.

 

Peněženky - elektronické peněženky budete potřebovat k převodu vašich vydělaných prostředků. Některé firmy vyplácejí šekem, některé požívají nekterou z peněženek a některé vyplácejí i na český účet.

 

Tak to je asi vše k úvodu. Teď již jen stačí vybrat ten správný druh výdělku a začít vydělávat. Čím více firem použijete, tím více vyděláte. Držím palce.

 

Toplink - katalog odkazů