Výdělky přes internet

Chcete koupit skvely mobil s az 5 Mpx fotoaparátem a dotykovym displejem jen za 5 000 kc

Chcete koupit skvely mobil s az 5 Mpx fotoaparatem a dotykovym displejem jen za 4 500 kc???

 

!!!klikejte zde!!!

Pro webmastery

VYdElek pro webmastery pomocí Text Link Ads

 

 

VYdElek pro webmastery pomocí Text Link Ads

 

Společnost Text Link Ads působí na internetu již několik let. Behem tohoto času zatím velice spolehlivě vyplácí provize z prodané reklamy na vašich stránkách a také 25 dolaru za registraci aktivnich referrala.

 

Jedná se o prodej zpětných odkazů na vašich stránkách. Jediné co k tomu potřebujete pro tuto společnost je web s pagerankem 4 nebo větším. Pagerank zjistíte zde. Pokud máte pagerank 4 a více, tak se můžete registrovat pomocí tohoto linku:

 

A jak to funguje? Jedná se o systém zpětných odkazů. Zaregistrujte se a vlozte svoji stranku. Pokud splnite podminky (PageRank), pak bude stranka do 24 hodin schvalena do jejich systemu. Poté již jen stačí vložit do své stránky reklamní kód. Kód si vyberte podle toho jaký druh hostingu používáte. Plocha na vašich stránkách poté bude nabídnuta inzerentům kteří budou chtít umístit odkaz na vaše stránky. Váš příjem bude 50% z částky za kterou se plocha prodá.

 

Firma vyplácí buď šekem nebo pomocí PayPal. Výplata je začátkem každého měsíce. Pokud se Vám tento systém výdělku líbí, tak se prosím registrujte kliknutím ZDE

Vydelek pro webmastery pomoci Aukro

 

 

Vydelek pro webmastery pomoci Aukro.cz

 

Společnost Aukro.cz provozuje mezinárodní aukční portál. Na webu můžete najít desetitisíce aukcí a to už je veliké lákadlo pro návštěvníky vašich stránek.

 

Zajímavý je ale jejich referral system ve kterém můžete vydělat slušné peníze. Společnost platí za kliknutí na jejich reklamní banner a také za registraci uživatelů přes jejich banner. Bannerů na výběr je opravdu veliké množství a každý si určitě vybere.

 

Partnerský Program umožňuje každému propagovat Aukro pomocí bannerů umístěných na jeho WWW stránkách. Pokaždé, když někdo klikne na banner, dostanete od Aukra 0,70 Kč. Pokud se navíc tento uživatel zaregistruje a plně aktivuje svůj účet, dostanete od Aukra za každého takového uživatele 150 Kč.

 

Jediné co k tomuto výdělku potřebujete jsou vaše stránky a plná registrace v partnerském programu Aukra. Plná registrace spočívá v úplném pravdivém vyplnění všech údajů. Důležité jsou hlavně kontaktní údaje - na zadanou adresu vám přijde poštou dopis ve kterém naleznete kód pro plnou registraci účtu. Po této plné registraci můžete začít vydělávat s touto společností.

 

Registrovat se muzete kliknutim na banner nize. Pote staci dole kliknout na odkaz Partnersky program.

Aukro.cz - Aukce Online

Vydelek pro webmastery pomocí Google AdSense

 

 

Vydelekpro webmastery pomocí Google AdSense

 

Společnost Google pratří mezi největší firmy podnikající na internetu. Jejich reklamní systém pracuje v zahraničí již delší dobu, ale pro české a slovenské stránky byl tento system zprovozněn až v roce 2006. Velikost společnosti Google zaručuje jistou výplatu.

 

Na každé české nebo slovenské stránce se dá vydělat. Na některé 50$ měsíčně a na některé třeba 5000$ měsíčně. Výdělek pomocí Google AdSense spočívá ve vložení reklamních prvků na vaše stránky.

 

Po jednoduché registraci v češtině, kterou najdete níže bude vaše URL ověřena a vy si necháte vygenerovat HTML kód který potom umístíte na své stránky. Ihned potom se začne zobrazovat cílená reklama. Systém automaticky pozná která reklama se na váš web hodí a tak reklama vaše návštěvníky nijak neruší. Vyděláváte za každé kliknutí na reklamu od 10 haléřů do několika desítek korun.

 

Reklamní prvky mají velni mnoho tvarů - klasické bannery, malé bannery, vyhledávací formuláře, malé ikonky.

 

Společnost vyplácí převodem na český nebo slovenský bankovní účet a nebo šekem. Doporučujeme ale výplatu na bankovní účet.

 

Zajímavý je i referral systém - 5 dolarů dostanete za každého, kdo vydělá za 180 dní od registrace alespoň 5 dolarů. Dalších 250 dolarů získáte, pokud dotyčný vydělá v dané době více než 100 dolarů. To si myslím že už stojí za to.

 

Registrovat se muzete kliknutim na banner nize:

 

Toplink - katalog odkazů