Výdělky přes internet

Chcete koupit skvely mobil s az 5 Mpx fotoaparátem a dotykovym displejem jen za 5 000 kc

Chcete koupit skvely mobil s az 5 Mpx fotoaparatem a dotykovym displejem jen za 4 500 kc???

 

!!!klikejte zde!!!

Pro webmastery

Aukro

Vydelek pro webmastery pomoci Aukro

 

 

Vydelek pro webmastery pomoci Aukro.cz

 

Společnost Aukro.cz provozuje mezinárodní aukční portál. Na webu můžete najít desetitisíce aukcí a to už je veliké lákadlo pro návštěvníky vašich stránek.

 

Zajímavý je ale jejich referral system ve kterém můžete vydělat slušné peníze. Společnost platí za kliknutí na jejich reklamní banner a také za registraci uživatelů přes jejich banner. Bannerů na výběr je opravdu veliké množství a každý si určitě vybere.

 

Partnerský Program umožňuje každému propagovat Aukro pomocí bannerů umístěných na jeho WWW stránkách. Pokaždé, když někdo klikne na banner, dostanete od Aukra 0,70 Kč. Pokud se navíc tento uživatel zaregistruje a plně aktivuje svůj účet, dostanete od Aukra za každého takového uživatele 150 Kč.

 

Jediné co k tomuto výdělku potřebujete jsou vaše stránky a plná registrace v partnerském programu Aukra. Plná registrace spočívá v úplném pravdivém vyplnění všech údajů. Důležité jsou hlavně kontaktní údaje - na zadanou adresu vám přijde poštou dopis ve kterém naleznete kód pro plnou registraci účtu. Po této plné registraci můžete začít vydělávat s touto společností.

 

Registrovat se muzete kliknutim na banner nize. Pote staci dole kliknout na odkaz Partnersky program.

Aukro.cz - Aukce Online

Žádné komentáře
 

Toplink - katalog odkazů