Výdělky přes internet

Chcete koupit skvely mobil s az 5 Mpx fotoaparátem a dotykovym displejem jen za 5 000 kc

Chcete koupit skvely mobil s az 5 Mpx fotoaparatem a dotykovym displejem jen za 4 500 kc???

 

!!!klikejte zde!!!

Pro webmastery

Google AdSense

Vydelek pro webmastery pomocí Google AdSense

 

 

Vydelekpro webmastery pomocí Google AdSense

 

Společnost Google pratří mezi největší firmy podnikající na internetu. Jejich reklamní systém pracuje v zahraničí již delší dobu, ale pro české a slovenské stránky byl tento system zprovozněn až v roce 2006. Velikost společnosti Google zaručuje jistou výplatu.

 

Na každé české nebo slovenské stránce se dá vydělat. Na některé 50$ měsíčně a na některé třeba 5000$ měsíčně. Výdělek pomocí Google AdSense spočívá ve vložení reklamních prvků na vaše stránky.

 

Po jednoduché registraci v češtině, kterou najdete níže bude vaše URL ověřena a vy si necháte vygenerovat HTML kód který potom umístíte na své stránky. Ihned potom se začne zobrazovat cílená reklama. Systém automaticky pozná která reklama se na váš web hodí a tak reklama vaše návštěvníky nijak neruší. Vyděláváte za každé kliknutí na reklamu od 10 haléřů do několika desítek korun.

 

Reklamní prvky mají velni mnoho tvarů - klasické bannery, malé bannery, vyhledávací formuláře, malé ikonky.

 

Společnost vyplácí převodem na český nebo slovenský bankovní účet a nebo šekem. Doporučujeme ale výplatu na bankovní účet.

 

Zajímavý je i referral systém - 5 dolarů dostanete za každého, kdo vydělá za 180 dní od registrace alespoň 5 dolarů. Dalších 250 dolarů získáte, pokud dotyčný vydělá v dané době více než 100 dolarů. To si myslím že už stojí za to.

 

Registrovat se muzete kliknutim na banner nize:

Žádné komentáře
 

Toplink - katalog odkazů