Výdělky přes internet

Chcete koupit skvely mobil s az 5 Mpx fotoaparátem a dotykovym displejem jen za 5 000 kc

Chcete koupit skvely mobil s az 5 Mpx fotoaparatem a dotykovym displejem jen za 4 500 kc???

 

!!!klikejte zde!!!

Pro webmastery

Text Link Ads

VYdElek pro webmastery pomocí Text Link Ads

 

 

VYdElek pro webmastery pomocí Text Link Ads

 

Společnost Text Link Ads působí na internetu již několik let. Behem tohoto času zatím velice spolehlivě vyplácí provize z prodané reklamy na vašich stránkách a také 25 dolaru za registraci aktivnich referrala.

 

Jedná se o prodej zpětných odkazů na vašich stránkách. Jediné co k tomu potřebujete pro tuto společnost je web s pagerankem 4 nebo větším. Pagerank zjistíte zde. Pokud máte pagerank 4 a více, tak se můžete registrovat pomocí tohoto linku:

 

A jak to funguje? Jedná se o systém zpětných odkazů. Zaregistrujte se a vlozte svoji stranku. Pokud splnite podminky (PageRank), pak bude stranka do 24 hodin schvalena do jejich systemu. Poté již jen stačí vložit do své stránky reklamní kód. Kód si vyberte podle toho jaký druh hostingu používáte. Plocha na vašich stránkách poté bude nabídnuta inzerentům kteří budou chtít umístit odkaz na vaše stránky. Váš příjem bude 50% z částky za kterou se plocha prodá.

 

Firma vyplácí buď šekem nebo pomocí PayPal. Výplata je začátkem každého měsíce. Pokud se Vám tento systém výdělku líbí, tak se prosím registrujte kliknutím ZDE

Žádné komentáře
 

Toplink - katalog odkazů