Výdělky přes internet

Chcete koupit skvely mobil s az 5 Mpx fotoaparátem a dotykovym displejem jen za 5 000 kc

Chcete koupit skvely mobil s az 5 Mpx fotoaparatem a dotykovym displejem jen za 4 500 kc???

 

!!!klikejte zde!!!

Jak stahovat z ....

Jak na RapidShare:

 

 

Jak na RapidShare:

 

RapidShare.com je server, který umožňuje jeho uživatelům sdílení souborů po internetu. Pro běžného uživatele je k dispozici varianta Free, která je sice zdarma, ale zato jsou na ní aplikována určitá omezení, která jsou pak odstraněna v placené verzi Platinum, kde je jediným omezení datový limit 3000 MB denně (nespotřebovaná kapacita se převádí do dalších dnů až do výše 10000 MB). Pro ilustraci se na ceny placené verze můžete podívat.

 

 

RapidShare.de Free – omezení

Mezi hlavní omezení RapidShare.com Free patří zejména tyto:

1. omezení rychlosti

2. nejsou podporovány download akcelerátory (např. GetRight, FlashGet)

3. nejsou podporována přerušovaná stahovaní

4. omezený přenos dat za hodinu – v praxi to znamená, že pokud stáhnete soubor větší 20 MB, musíte čekat jednu hodinu před stahovaním dalšího souboru

5. před samotným stáhnutím souboru musíte čekat určitý počet sekund, který je závislý na velikosti tohoto souboru

6. maximálně jeden download v jednu chvíli

7. na serveru bude přiliš mnoho uživatelů a download vám nebude umožněn

 

RapidShare.com Free – postup

Pokud na nějaké stránce, kliknete na odkaz vedoucí na RapidShare.de, první věcí, kterou uvidíte je volba varianty, Pokud nemáte placený účet, zvolte samozřejmě Free.

 

Na konci další stránce pak uvidíte odpočet sekund do začátku stahovaní. Místo zde označených 40 sekund, může být samozřejmě i jiné číslo, ale každopádně se toto číslo bude postupně snižovat. Po uplynutí dané doby se na místě odpočítávání políčko, do kterého musíte zadat písmena a číslo napsané hned vedle. Poslední, co musíte udělat je kliknout na Start Download.

 

RapidShare.de – komplikace

 

Pokud po výběru varianty neuvidíte odpočet sekund, je několik možností proč tomu tak je:

1. stáhli jste více než 20 MB za hodinu

2. už z RapidShare stahujete nějaký jiný soubor

3. server je plný uživatelů

4. soubor by smazán, protože nebyl po dobu 30 dní ani jednou stážen

 

Řešení pro první tři případy (které vycházejí z omezení varianty Free) je jednoduché – čekat. V případě, že byl soubor smazán máte smůlu a musíte hledat jinde.

 

 

Jak na MegaUpload

 

MegaUpload.com je svou koncepcí velice podobný RapidShare.de. Po kliknutí na odkaz, který vede k souboru uloženému na serveru MegaUpload se vám otevře stránka, v jejímž pravém horním rohu opět běží odpočítávání.

 

Po uplynutí dané doby přes odkaz na požadovaný soubor zobrazí reklama, jejíž okno zavřete oranžovým křížkem (opět v pravém horním rohu) a opět stačí pouze kliknout na odkaz, kteý najdeme na místě zmiňovaného odpočítávání. Mimochodem, po kliknutím na tento odkaz se vám otevře nové okno s reklamou – to můžete zavřít, ale hlavně se musíte vrátit zpátky do původního okna. Stahovaní začně automaticky po několika málo sekundách.

 

 

Jak na Torrent

 

Nejdříve si stáhněte torrent: nějaký film přes torrent

 

Potom si stáhněte klienta:

 

BitLord

 

nebo

 

BitComet

 

 

Potom co nainstalujete klienta dejte v horním sloupci otevřít a nejeďte do adresáře kde máte torrent. Označte ho a dejte otevřít.

 

 

 

Jak na sexuploader

 

Stáhněte si tento program

 

Do horní lišty vložte odkaz na sexuploader a dejte Získat link. Asi po 40 vteřinách se objeví nový link. Ten zkopírujte do prohlížeče a můžete stahovat.

 

 

Toplink - katalog odkazů